Zajęcia - HappyMath - zajęcia dodatkowe z matematyki w Bytomiu

692 878 441
Przejdź do treści
Wyjątkowe materiały i pomoce do lekcji

     Zajęcia z HappyMath to przede wszystkim świetna zabawa, w trakcie której dzieci wprowadzane są w świat matematycznych pojęć. Atrakcyjne pomoce dydaktyczne, z których korzystają dzieci podczas zajęć sprawiają, że nauka matematyki wcale nie jest taka trudna.
Jednym z wielu narzędzi edukacyjnych, jakie wykorzystywane są podczas zajęć z HappyMath jest opracowany przez Lego ® Education zestaw More To Math.
Zestaw ten zapewnia możliwość ćwiczenia podstawowych umiejętności matematycznych, takich jak logiczne rozumowanie, wytrwałość, precyzja, modelowanie i przedstawianie poprzez indywidualne i grupowe rozwiązywanie zadań. Dzięki wykorzystaniu znanych im klocków LEGO ® i pojęć wziętych z życia dzieci będą zachęcane i zmotywowane, by swobodnie myśleć, pisać i mówić o matematyce.
Matematyka to znacznie więcej niż tylko dodawanie i odejmowanie; podobnie, matematyka z klockami LEGO ® to znacznie więcej, niż tylko używanie ich do dodawania i odejmowania. Klocki LEGO ® tworzą środowisko edukacyjne pozwalające modelować szeroki zakres problemów matematycznych. Uczniowie mogą modelować rozwiązania, aby
•  rozwiązywać zadania tekstowe;
•  zrozumieć operacje na liczbach i rozwijać myślenie algebraiczne;
•  tworzyć i dzielić kształty;
•  wykonywać pomiary i przedstawiać dane;
•  zrozumieć system pozycyjny;
•  rozwijać umiejętności we wszystkich dziedzinach matematyki.
Zajęcia z HappyMath to nie tylko klocki LEGO ® !
Dobry program + nauczyciele z pasją = sukces dziecka!

     Starannie opracowany przez nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej innowacyjny program zajęć daje dzieciom możliwość nauki matematyki wykorzystując przy tym wiele dodatkowych, atrakcyjnych pomocy dydaktycznych.
Nauczyciele HappyMath to osoby kreatywne i pełne pasji do nauczania, które swoim entuzjazmem zaszczepiają w dzieciach chęć do nauki i wpływają przez to na ich lepsze wyniki w nauce, a miła atmosfera, która towarzyszy dzieciom podczas zajęć HappyMath sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

Skuteczna motywacja!
    
    Dziecko  z radością uczy się matematyki jeśli od początku towarzyszy mu sukces. Nauczyciele HappyMath dokładają wszelkich starań, aby zajęcia sprawiały dzieciom radość i mnóstwo satysfakcji. Wykorzystują każdy sukces dziecka, aby je pochwalić i docenić jego trud. Dzięki temu dziecko robi szybkie postępy, co motywuje je jeszcze bardziej do dalszej pracy. Pozytywne wzmocnienie, w połączeniu z zabawą i atmosferą psychicznego komfortu stwarzają dziecku i nauczycielowi optymalne środowisko do nauki i pełnego uczestnictwa w zajęciach.
Każde dziecko wygrywa!

Myśląc zarówno o motywacji wewnętrznej jak i zewnętrznej zespół HappyMath przygotował dla każdego uczestnika zajęć starter motywacyjny.
Wróć do spisu treści